12° Hafif yağmur
  • EURO 6.56
  • DOLAR 5.95

Edirne’de Kaçak Göçmenler Yakalandı

Edirne’de Kaçak Göçmenler Yakalandı EDİRNE’de, jandarma ekipleri ve hudut birliklerince yapılan denetimler sırasında, yasa dışı yollardan yurt dışına geçmek isteyen 252 kaçak göçmen yakalandı. Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’na bağlı hudut birliklerince İpsala ve Uzunköprü ilçeleri ile sınır köylerindeki yol kontrolünde, yasa dışı yollardan Avrupa ülkelerine gitmek isteyen Filistin, […]
Genel - Ekim 25, 2019 10:06 am A A

Edirne’de Kaçak Göçmenler Yakalandı

EDİRNE’de, jandarma ekipleri ve hudut birliklerince yapılan denetimler sırasında, yasa dışı yollardan yurt dışına geçmek isteyen 252 kaçak göçmen yakalandı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’na bağlı hudut birliklerince İpsala ve Uzunköprü ilçeleri ile sınır köylerindeki yol kontrolünde, yasa dışı yollardan Avrupa ülkelerine gitmek isteyen Filistin, Suriye, Mısır, Pakistan, İran ve Afganistan uyruklu 252 kaçak göçmen yakalandı. Kaçaklar, işlemlerinin ardından Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Bu haber 123 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 10:06 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.