10° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/edirneon/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/edirneon/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Şampiyonluk Oranları Güncellendi!

Şampiyonluk Oranları Güncellendi! İddaa risk yönetimi, Spor Toto Süper Lig’deki şampiyonluk oranlarını güncelledi. Bu oranlara göre şampiyonluğun ağır favorisi 1.10 oranla Medipol Başakşehir gösterildi. Başakşehir’in puan kaybının ardından Galatasaray’ın şampiyonluk oranını 4.50’dan 3.60’a düşürüldü. Spor Toto Süper Lig’de zirve yarışında yavaş yavaş sona gelinirken Başakşehir’in Kayseri’de puan kaydedip Galatasaray’ın da Bursa’da kazanmasıyla sarı kırmızılılar puan […]
Spor - Mart 18, 2019 1:48 pm A A

Şampiyonluk Oranları Güncellendi!

İddaa risk yönetimi, Spor Toto Süper Lig’deki şampiyonluk oranlarını güncelledi. Bu oranlara göre şampiyonluğun ağır favorisi 1.10 oranla Medipol Başakşehir gösterildi. Başakşehir’in puan kaybının ardından Galatasaray’ın şampiyonluk oranını 4.50’dan 3.60’a düşürüldü.
Spor Toto Süper Lig’de zirve yarışında yavaş yavaş sona gelinirken Başakşehir’in Kayseri’de puan kaydedip Galatasaray’ın da Bursa’da kazanmasıyla sarı kırmızılılar puan farkını 6’ya indirdi.

İdddaa risk yönetimi de güncellenen şampiyonluk oranlarını yayınladıi. Yeni rakamlara göre Medipol Başakşehir, 1.10 oranla yarışta ağır favori gösterilirken Galatasaray ise 3.60’lık oranla şampiyonluğun ikinci adayı olarak gösterildi.

Beşiktaş ise yarışta 60.00 oranla iki takımın da bir hayli gerisinde kaldı.

Geçtiğimiz hafta nasıldı?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan şampiyonluk oranlarında Medipol Başakşehir 1.05’lik oranla favori gösterilirken, ikinci Galatasaray’ın oranı ise 4.20’ydi. Beşiktaş 50.00’lik oranla iki takımın arkasında üçüncü sırada yer almıştı.

Medipol Başakşehir’in Kayseri’de 2 puan bıraktığı, Galatasaray’ın da Bursa’da 2-0’dan 3-2’ye çevirdiği ve harika bir geri dönüşe imza atıp kazandığı maç, iddaa oranlarına da yansıdı.

Başakşehir’in 1.05’lik oranı 1.10’a yükselirken, Galatasaray’ın puan farkını 6’ya indirmesi de şampiyonluk oranının 3.60’a düşmesine neden oldu.

Bu haber 530 kez okundu.
İlgili Haberler
Spor - 1:48 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.